Hakkımızda


 

Direksiyon
Sistemlerine
Yıllarını Vermiş
Bir Ekip


Arıza tespit, yedek parça temini ve hassas parça onarımı üzerine tam donanımlı çözüm ortağınız

Her aracın arıza tepkisi farklıdır


Basit olarak gördüğünüz arızalar bazen büyük sorunlara, can yada mal kaybına yol açabilmektedir. Son zamanlarda yeni model araçların bilgisayar ve mikroelektronik kontrollü direksiyon sistemlerinin verdiği arıza mekanik arızalara benzememektedir.

Altıntaşlar Direksiyon olarak bilgisayarlı arıza tespit ekipmanlarımız ile hasas donanıma sahip araçlarınızın arıza tespitini nokta atışı yaparak buluyor, maliyetini size önceden bildiriyoruz.

Olası hidrolik-mekanik arıza çeşitleri
-Yağ Kaçağı
-Hidrolik direksiyon milinde meydana gelen eğilmeler
-Tamir takımı ve burçlarda meydana gelen tahribat sonucu bozulmalar

Hidrolik ya da elektronik tüm markalara yedek parça hizmeti


Aracınızın direksiyon arızası büyük ya da küçük ne olursa olsun her marka araç için Altıntaşlar Direksiyon olarak yedek parça hizmeti sunuyoruz.

Sonuç odaklı çalışma prensibimiz ile arızanızın giderilmesi bazen küçük bir entegre çip, bazen hidrolik pompa ya da yazılımsal olarak çözüme ulaşabilmektedir. Siz değerli müşterilerimizin bütçesini düşünerek olabilecek değişimlerin minimuma indirilmesi üzerine araştırma ve geliştirme yapmaktayız. Komple parçanın değişimi yerine o parçanın iç aksamlarındaki arızayı bularak da maliyetlerin düşürülmesi sağlanmaktadır.

Bütçenizi düşünüyoruz


Bazı araçların direksiyon arızaları maliyetli olabilmektedir. Bunların komple değişimi maliyet olarak yüksek olurken bazı durumlarda bu arızalar hassas bilgi gerektiren bir onarımla giderilebilmektedir.

Altıntaşlar Direksiyon olarak direksiyon sistemlerindeki arızanın giderilmesi için tam donanımlı özel onarım atolyemizde gerçekleştirmekteyiz.

Son model araçlarınızın direksiyon sistemleri için yazılım


Altıntaşlar Direksiyon olarak teknolojiyle birlikte sürekli gelişen otomotiv sektörünün teknolojik inavasyonunu yakından takip ediyoruz. Aracın en hassas ve kritik noktası olan beyin diye tamir edilen bilgisayar sistemlerine tam yetki ile bağlanıp onarımı gerçekleşen direksiyon sisteminin güncellemesini gerçekleştiriyoruz.

Entegre rom sisteme sahip servo direksiyonların sensör ve çip yazılımları hassas ayarları yapılarak aracın direksiyon sistemi parçalarına yüklemekteyiz.

servis@altintaslardireksiyon.com.tr